Menü

APL TÜRKİYE


APL Shipping APP


Önemli Rakamlar

1Ofis

office

2Servis

Servis

16terminalleri

terminalleri


APL Türkiye, tüm ithalat / ihracat ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek donanıma ve kapasiteye sahiptir

APL Gwangyang vessel image

APL Türkiye olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Merkez Ofisimizden tüm Marmara, İzmir, Mersin ve İskenderun Limanlarından, değerli yüklerinizi en uygun kalite ve performans ile taşıyabilmeniz için deniz ve kara taşımacılığı alanında yenilikçi çözümler sunmaktayız.

E-ticaret çözümlerimiz ve müşterilerimize özel yüksek kaliteli müşteri hizmeti anlayışımız, müşterilerimizle iş birliğimizi güçlendiren en önem verdiğimiz alanlardır. Kendi sektöründe tecrübeli ve bilgili APL Türkiye ekibi, müşterilerimizin değerli yüklerinin en kaliteli ve uygun şekilde taşınabilmesi için onlarla her zaman yakın bir çalışma içindedirler. Uzman ekibimiz uluslararası deniz taşımacılığı ve lojistik konularında her türlü soru, destek ve hizmet taleplerinizde sizlere yardımcı olmaktan memnun olacaklardır.


yerel teklifler

e-Ticaret

Dijitalleşme ve e-ticarette gelişim, CMA CGM Group'un öncelikli olarak odaklandığı faaliyetlerdir. Hedefimiz, yeni ve modern sevkiyat deneyimiyle zamandan tasarruf etmenize ve performansı iyileştirmenize yardımcı olmaktır.

E-Ticaret platformumuz, bu doğrultuda aşağıdaki hizmetleri sunar:

Çevrim Dışı Mod

ÇEVRİM İÇİ MOD

E-Ticaret sitemize ilişkin sorularınız veya eğitim için lütfenMaile-Ticaret ekibimizle iletişime geçin.

Gemi Programı

ETA / ETS Bilgilerine erişim

Gemi Programı